zene

2014. november 21., péntek

11.21.








" Áttörtél árkon - bokron,de nőtt, nőtt a távolság,
Végül már nem lelt álom rád.
Bármerre jársz vigyen a remény,
mert választ találsz az út mentén.
Több vagy, nem egy név,
hiszen él benned ezer év...
Benned a béke a csillagok fénye, 
a mindenség.
Szállhatsz a dallal, szívedből szóljon az ének! "




- Nox ~ Szállhatsz a dallal! - 










2014. november 18., kedd

11.18.







"Fogd meg a kezem és induljunk,
valahová, ahol megpihenhet a lelkünk....
Ott fogunk ülni ahol meleg lesz.
...."



- Hollywood Undead - Circles /részlet/ -








2014. november 15., szombat

11.15.







"Úgy érzem, hogy minden egyes nap egy álomban élek.
Még mindég nem szoktam hozzá ehhez az érzéshez...
Amikor veled vagyok, a csillagok beragyogják az egész napom.
Nem akarok találkozni senki mással rajtad kívül.
Nélküled nem akarok csinálni semmit sem.
Amikor a barátaimmal vagyok,
mindig csak rád gondolok.
Túl értékes vagy nekem.
Túl jó vagy nekem..."




- High School Love On -









2014. november 13., csütörtök

11.13.








"A szerelem mindent pótol,
a szerelmet nem pótolja semmi."




- Petőfi -








2014. november 9., vasárnap

11.09.







"Nem keresek semmit,
ami a szerelemmel együtt jár,
csak követem az összes parancsodat.
Messze vagyok attól,
hogy felismerjem a szerelem első jeleit,
csak szeretnék veled lenni.
Vajon miért?
Azt akarod, hogy kutya módjára
válaszoljak, igaz?
Megteszem, nincs akadálya!
Ezért menj bele és
játszd el a pasi szerepét.
Amikor eljön az ideje...
csak egy hazug farkas leszek,
de valóra váltom mindezt!
Mindig lesz egy becses helyed a szívemben!"



- Ookami Shoujo to Kuro Ouji -










2014. november 6., csütörtök

11.06







" Itt vagyok veled,
Fordulj ide, és nézz rám!
...
Tudom, hogy képesek vagyunk rá!"



- Shigatsu wa Kimi no Uso -







2014. november 1., szombat

11.01.









"Minden egyes nap kőbe van vésve,
és mi visszafojtott lélegzettel túlesünk rajta.
Biztos vagyok benne, hogy mire gondolok...
Mégis mihez akarsz kezdeni?
Úgy téve, mintha mi sem történt volna....
A fájdalom csak úgy halmozódik benned,
ez pedig még biztosabbá teszi, gyanúmat.
És arra késztet, hogy tovább haladjak.
Megkapaszkodva és tovább zuhanva...
Még nem ismerjük igazán magunkat,
s ez túl nagy ragyogás, elvakít minket.
És ha végül eldöntöttük, hogy milyen emberek is akarunk lenni.
Ha felébredtél, kezdj el futni!
Áttörve az illúziókat.
Kezdj el futni, ha változni akarsz!
Egy nap megleled a szabadságot.
Remélem ezt a pillanatot választod majd,
követve az előtted álló fényt.
Nem tudjuk még, hogy hová jutunk majd,
ezért egy sóhaj után,csak vegyél egy újabb lélegzetet!"



- Hyouka -